Ankaradan Erkek Arkadaş Ariyorum Bekar ve Sadık

Ankaradan Erkek Arkadaş Ariyorum Bekar ve Sadık

İsmim : Ayseren

Cinsiyet: Bayan

Medeni Hal: Dul

Ankaradan Erkek Arkadaş ariyorum
Ankaradan Erkek Arkadaş ariyorum

Ankaradan Erkek Arkadaş Ariyorum Bekar ve Sadık

imi sadık bir bayanım evlilik temelli konuşacak erkek arkadaşlar ulaşabilir
Bana daha önce kendimi anlatılmam istenseydi eminim çok şey yazardım ama buraya anlık girdigim için ve açıklamada yazmam gerekli zorunluymuş inan şuanda ne yazacagımı bilmiyorum. insanın çektigi nasıl anlatılırki degilmi. ankarada oturuyorum 76 dogumluyum bir kızım var istedigi okula girince ne olacak diye düşünürken burda buldum kendimi. evlilik niyetim varda nasıl olacak bilmiyorum düzgün birinin beni bulması ne bilim olurmu acaba. yurt dışı ve uzak yerler istemiyorum. site geniş çünkü yerel değil. beni bu şartlarla tanıyacak yazabilir.

Samimi doğal davranan sıcak kanlı oldugum söylenir ve kıskanc sadık biriyim buda ek olarak belirteyim. çok daha şeyler yazmayacagım o bende kalsın aramızda konuşulacak şeyler çünkü. kısmet. utanılacak bişey yaptıgımı düşünmüyorum normal yani bir insanın hayatını düşünmesi. yani daha ne söyleyeyim iyi olur inşallah. herkese iyi günler.

ankaradan erkek arkadas arayan bayanlar, erkek arkadas ariyorum, ankara bayan arkadas, bayan arkadas ankara, ankaradan bayanlar

2 thoughts on “Ankaradan Erkek Arkadaş Ariyorum Bekar ve Sadık

Bir Cevap Yazın