Bayan Arkadaş Bul

Bayan Arkadaş Bul

Ailenizin ya da sevdiklerinizin size sürekli “Hadi artık bir arkadaş bul” demesinden şikayetçi misiniz? Sizi rahatsız eden şey, onların baskısı mı yoksa çok istediğiniz halde bunu nasıl yapacağınızı bilmemeniz mi? Kişisel gelişim uzmanları duygusal hayatlarında özel birinin eksikliğini hisseden ve çevresinin “arkadaş bul” baskısıyla iyice kendine güvenini yitiren kişilere şöyle bir yol öneriyor.

Bayan Arkadaş Bul
Bayan Arkadaş Bul

Ben nasıl birini istiyorum?” Kriterleri belirlediniz mi? Şimdi kendinizde bunların olup olmadığına bakın. Hangileri sizde var? Eğer “birçoğu” cevabını verdiyseniz doğru kişiyi, doğru yolla arıyorsunuz demektir ama bu özellikler sizde yoksa kendinizi ve arayışlarınızı gözden geçirmeniz gerekir. Hayalet sevgiliyi bulmanız zor çünkü

Aşık olduğumuzda karşımızdaki insanla benzerlikleri fark ettiğimizde hayrete düşeriz. Farklılıklar da vardır elbette ama genellikle hayatımıza giren insan ruhsal olarak aynadaki aksimizdir. Fiziksel benzerlikleri kastetmediğimizi hemen belirtelim. Bizi ona çeken şey aslında içimizdeki bizden başkası değildir. O halde “arkadaş bul” baskısından kurtulmak için yapmanız gerekeni biliyorsunuz.

Yazımızın altına yorumda kendinizi anlatın telefon yada mail, skype adresinizi yazın bayanlar yada beyler sizlere ulaşsın tanışın arkadaş olun. Yorumlarda küfür yazmayınız yorum onaylanmaz kendinizi adam gibi tanıtın.

1 thought on “Bayan Arkadaş Bul

Bir Cevap Yazın