Cinsel ilişkide kalça büyürmü

Cinsel ilişkide kalça büyürmü

Kalça neden büyür, kalçasına düşkünlere gelsin yazımız.

Kalça büyütme konusunda  dile gelen konulardan biri de cinsel ilişkidir. Kızlar arasında yapılan dedikodularda  cinsel ilişkide  kalça büyür mü? Arkadan  yaparsam kalçalarım bozulur mu ? Kalçalarımın dikleşmesi için sürekli arkadan mı yapmam lazım ? gibi muhabbetler dolanmaktadır.

Cinsel ilişkide kalça büyürmü
Cinsel ilişkide kalça büyürmü trseslisohbet.com

Bunların bir kısmı doğrudur. Cinsel ilişki de  bir nevi egzersiz sayılabileceğinden düzenli olarak sex yapanlarda kalça ve vücut şekillenmesi olur. Özellikle  kadının öne eğildiği erkeğin arkadan yaklaştığı pozisyonda kalça daha çok şekillenir. Bunun nedeni cinsel birleşmedeki sert gelip gitmelerde kasların ve dokuların  titreşimle  uyarılması ve kasların kuvvetlenmesidir. Bunun için illa arkadan girmeye gerek yoktur. Önemli olan bölgenin hareketlenmesidir. Bunu şu şekilde düşünebilirsiniz; pazu kası yapmak için kolumuz ile ağırlık kaldırıp pazu kaslarını uyarır ve pazu kaslarını git gide sert ve dik konuma getiririz. Aynı şekilde kalçalar da böyledir. Dik ve sert olaması için uyarmamız gerekir…

Kalça büyütmek için yapılacak olan sadece cinsel birleşme değildir tabi. Bunun yanında  bitkisel ve aroma terapik yağlar ile düzenli yapılan masajlar da etkilidir. Günlük egzersiz ve sporun ardından  bitkisel yağlar ile kalçalara  aşağıdan yukarıya ve dıştan içe  doğru yapılan masajlar da kalçaları büyütmek için çok etkili olacaktır.

Kalça büyüme konusundaki sıkıntılardan birisinin de cinsel ilişki olduğunu söyledik bu özellikle genç kızlar arasında çok muhabbeti dönen bir konudur. Ve kendi kendilerine arkadan yapılınca kalçalarım bozulur mu? Sorusu sorulur.

Bu soruların bir kısmının doğruluğu vardır. Çünkü cinsel ilişki de aynı zamanda egzersiz demektir. Bu nedenle de düzenli bir şekilde aynı pozisyonda bu işin yapılıyor olması vücut şeklinizin de buna doğru bir eğilim içerisine girmesine neden olur. Genelde bayanların öne eğildikleri pozisyonlar kalçalarında büyümesini kolaylaştırır. Bu esnada erkeğin sert hareketleri yumuşak olan kas bölgesinin ve de titreşimle buraların uyarılması aynı zamanda kalçanın şeklinin genişlemesine neden olacaktır..

Cinsel ilişkide kalça buyurmu, cinsel ilişki kalça, kalça, cinsel ilişkide kalça, cinsellik, kalça nasıl büyür, kalçalar, kadın kalçası

Bir Cevap Yazın