Erkek yada bayan arkadaş arayanlar ilan verin

Selam arkadaşlar Kolayca İlan vermek

Erkek yada bayan arkadaş arayanlar ilan verin

Coğu insan internette telefon numarasını yada skype, mail adresini yazıp bayan yada beylerin yazdıkları numaraları bulması için dua ederdi. Şimdi ilan vermek cok basit ve kolaylaştı, Ücretsiz ve üyeliksiz ilanınızı yorum kısmında yazarak zahmetsizce yazdığınız o yorumdaki ilanınız en kısa zamanda google tarafından aranmalara kaydedilir ve bayan arkadaş arayan erkekler yada Erkek arkadaş arayan bayanlar sizlere ulaşabilirler.

Google yorumlarıda indexliyor yani kaydediyor aranmalarda insanlara sunuyor. Bu yuzden sitelere üye olmaya gerek bile kalmamıştır. İlanınızı yorum bölümünde yazarak bayanlar yada beyler sizlere ulaşsın.

Yeni bir ilan açmak istediniz veya mevcut bir ilana yorum yaparken telefon numaranızı vermek istediniz ama kaygılarınız, korkularınız var. Peki ne yapmak gerekir? hep beraber bu sorumuzun cevabına bakalım.

erkek arkadaş ilanları, bayan arkadaş ilanlari,
erkek arkadaş ilanları, bayan arkadaş ilanlari,

İlanınızdaki arayışınızı daha büyük kitlelere ulaştırmak, sizinle aynı arayışta olan birine göstermek için ilan başlıkları google gibi arama motorları tarafından indexlenir. Bu ve benzeri uygulamaları bir çok web sitesi tarafından kullanıyor fakat hepsinin başarılı olduğu söylenilemez. Bu konuda diğer sitelerle aramızda ciddi ve bir okadar ince bir fark var.

Peki bu fark nedir?
Bugün Facebook ve Twitter gibi popüler olan sosyal ağlarda dahi telefon numaranızı paylaşıp sildikten sonra bile arama motorlarında aynı içeriği görme ihtimaliniz vardır. Bu içerik arama motorlarının ilgili sayfayı tekrar inceleyip güncellemesinden sonra ortadan kalkar. Peki sıradan bir sitede güncellenme olmasa? o zaman aksi bildirilmeyene kadar bu durum böyle devam eder..

erkek arkadaş ilanları, bayan arkadaş ilanlari, bayan arkadaş ilan ver, erkek arayan bayanlar, arkadaş arayanlar ilanlari, bayanarkadaş ilanlari

Bir Cevap Yazın