JusTalk, Ücretsiz Görüntülü Sohbet

JusTalk, Ücretsiz Görüntülü Sohbet

JusTalk her yaştan insana uygun olan, birebir ve grup olarak konuşma özellikli bir uygulamadır. – basit, güvenilir, ilgi çekici, ve hem aileniz hem de arkadaşlarınızla yüz yüze iletişiminizin tadını çıkarmanızı sağlar.

ÖZELLİKLER:

Yüksek Kalitede Sesli ve Görüntülü Görüşme 
Wi-Fi veya mobil veri ağı (2.5G/3G/4G)* ile, daha hızlı , daha güvenilir sesli ve görüntülü sohbet hizmetine erişebilirsin.

JusTal Görüntülü Sohbet Sitesi
JusTal Görüntülü Sohbet Sitesi

Eğlenceli Sohbet
Görüşme sırasında birlikte ekran üzerinde çizim yaparak, fotoğraf paylaşarak yada oyun oynayarak sohbetini daha eğlenceli yapabilirsin.

Basit Arayüz
Küçük bir tuş ile, istediğin kişiyle konuşabilirsin. Sistem sana basit bir görüntü arayüzü oluşturacak ve karşı ile rahatça iletişimini sağlayacaktır.

Çoklu Sesli Sohbet
Konuşurken sınırsız sayıda arkadaşlarını davet edebilir ve çoklu sohbet oluşturabilirsin.

Kişiselleştirilmiş Hizmetler
Tema ve zil sesi seçebilme, kayıt yapabilme ve ekranda çizim yapabilme gibi bazı özelliklerle kişiselleştirilmiş hizmetlerden yararlanabilirsin.

Rahatlıkla Yeni Arkadaş Ekleme
JusTalk kullanıcılarının farklı kullanıcıları seninle paylaşması ile veya eklemek istediğin kullanıcının kare kodunu tarayarak rahat ve hızlıca yeni arkadaşlar ekleyebilirsin.

Gizlilik ve Güvenlik
Konuşma verileri şifreli koruma altındadır, hiçbir şekilde konuşmalar dinlenmez ve kaydedilmez. Güvenilir ve özgür görüntülü görüşmenin tadını çıkarmaya hoşgeldin.

*Mobil veri ağı kullanım ücretini ödemeniz gerekebilir. Lütfen operatörünüzle iletişime geçerek detaylı bilgileri alınız.

Tüm dünyayı ücretsiz arama
Net ses ile görüntü ve kaliteli veri interneti ile konuşma zamanı sınırsız, eşzamanlı görüntülü görüşme tamamı ile ücretsiz.190 dan fazla ülke ve bölgeyi kapsayan, uluslararası internet aramasındaki yüksek ücretler, uzun bekleyişler gibi problemler iletişim teknolojilerinin gelişmesini sağlayarak ülkelerarası görüntülü görüşme programlarını tercih ettiriyor.

İletişim Entegrasyonu
İletişim kayıtları ile çok kolayca arkadaşlarını JusTalk a davet edebilir ve onlarla yüksek kalitede ücretsiz görüntülü görüşme yapabilirsin. Mesaj, e-mail ve sosyal ağ ile arkadaşına davet isteği gönderebilirsin.

Online Toplantı
Grup çağrısı ile sesli ve görüntülü toplantı yapabilir yada yeni birini ekleyerek görüşmeye devam edebilirsiniz.

İnteraktif Görüntü Hizmeti
Ücretsiz “voip” yazılımı ile interaktif olarak görüntülü görüşme üzerinde kolayca resim çizebilir, fotoğraf paylaşabilir ve birlikte oyun oynayabilirsin. Sevdiğin insanlarla hikaye resimleri paylaşarak küçük hikayeler anlatabilirsin.

Görüntü Kaydetme
Görüntülü görüşmede görüntüyü kaydedebilir ve video çekimi yapabilirsin. Kaydettiğin görüntüleri “Kayıtlarım” bölümünde görebilirsin. Kayıt özelliğinin süre sınırı yoktur ve kolay kullanımı vardır.

Düşük Veri Kullanımı
Görüntülü görüşmede %40-90 arası internet paketinizden tasarruf etmenizi sağlar. 720P yüksek görüntü kalitesiyle gerçek zamanlı sesli ve görüntülü görüşmelerinizi uzun sohbetlere çevirebilirsiniz.

Şifreleme ve Güvenlik
Sesli görüşme ve görüntülü görüşmelerinizi şifreleyebilirsiniz. Çok rahat bir şekilde bir kullanıcıyı engelleyebilirsiniz, yapmanız gereken cevaplamak istemediğiniz kişinin numarasını kara listeye eklemektir.

jus talk, justalk, just talk ücretsiz görüntülü sohbet, ücretsiz görüntülü chat sitesi

Bir Cevap Yazın