Tamamen Ücretsiz arkadaşlık sitesi

Tamamen Ücretsiz arkadaşlık sitesi

Nasıl olur da, tümüyle ücretsiz olabilir? Biz maliyetlerimizi, sponsor gelirleri ve ortaklarımızdan topladığımız reklam gelirleri ile karşılıyoruz. Tıpkı bildiğiniz, ücretsiz sosyal siteler gibi. Yani, kredi kartınızı bir kenara koyup, Trseslisohbet.CoM'a üye olabilir ve kuracağınız arkadaşlıkların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!

Yerel üyeler

Uluslararası bir tamamen Ücretsiz arkadaşlık sitesi ağının parçası olan Trseslisohbet.CoM üyelerinin nerede oldukları hiç önemli değil. Çünkü İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya veya Samsun'da olabilirsiniz, her zaman sizinle aynı yerde veya size yakın yerlerde üyelerimiz olacak ve her saniye yeni üyeler siteye katılacaktır. Ayrıca canlı sohbet özelliği ile şehrinizde bulunan ya da farklı şehirlerde bulunan üyeler ile mesajlaşabilirsiniz. Belki de tatile çıkmadan önce Bodrum’da birkaç arkadaş bulmanız daha eğlenceli bir tatil anlamına gelebilir.

Bayanlara öncelik

Amacımız başta bayanlar olmak üzere, tüm üyelerimiz için keyif veren bir arkadaşlık platformu oluşturmaktır. Tüm profil fotoğrafları, bizzat incelenerek onaylanmaktadır, dolayısıyla rahatsız edici olabilecek hiç bir görüntü kullanılamaz, profil fotoğrafı olarak sadece yüz fotoğrafları kullanılabilmektedir. Üyeler, birbirlerine sınırsız mesaj gönderebilmekte ve arkadaş listesinde bulunan diğer üyelerin paylaşıma açık fotoğraflarını görüntüleyebilmektedir.

Otomatik Güvenlik Kontrolleri

Herhangi bir olası online saldırıyı engellemek amacıyla, sistem, eğer gerçek olmadığını düşündüğü bir mesaj varsa üyeyi uyarmaktadır. Trseslisohbet.CoM aynı zamanda öncü bir raporlama sistemi kullanmaktadır. Çok sayıda otomatik gözlemleme yapılmaktadır ve üyeler de kurallara aykırı davrandığını düşündükleri kullanıcıları rapor edebilmektedir. Çünkü nihai amacımız; Trseslisohbet.CoM deneyiminizin en iyisi olmasını sağlamaktır.

Üyelerimiz nasıl kişiler?

Mümkün olduğunca arkadaşça bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Üyelerimiz sadece yakın çevrelerindeki potansiyel arkadaşlarını arıyor veya ciddi bir iliski için kısmetini arıyor olabilir. Amacınız ne olursa olsun, sizin gibi veya benzer düşünen birileri mutlaka var. Hemen katılıp, kimler olduğunu keşfedebilirsiniz. Ücretsiz!

Daha fazla bir arayış içinde olmanıza gerek yok, çünkü Trseslisohbet.CoM tümüyle ücretsiz ve aynı zamanda ödüllü bir arkadaşlık sitesidir. Siz de hemen aramıza katılabilirsiniz.

tamamen ücretsiz arkadaşlık, ücretsiz arkadaşlık sitesi, ücretsiz sohbet sitesi, ücretsiz tanışma sitesi, ücretsiz sevgili sitesi

Bir Cevap Yazın