Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Türkiye Arkadaşlık Sitesi

Türkiye'de her gün milyonlarca kişi internette "arkadaş arıyorum" diyerek aşkı bulmayı amaçlıyor. Bu hizmeti sağlayan birçok şirket olsa da birbirine uygun üyeler arasında ciddi, samimi ve dürüst bir arkadaşlığın başlamasına yardımcı olma amacıyla fark yaratıyoruz.

Sağladığımız hizmetin tüm kademelerini "arkadaş arıyorum" diyenlere ve ciddi ilişki isteyenlere yönelik düzenleniyor ve arkadaş arayan üyelerine sağladığı destekle diğer ücretsiz arkadaşlık sitelerinden ayrışıyor.

Aynı zamanda üyelerinin istek ve taleplerine önem veren bir site olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamı yaratıyor. Her öneri mutlaka değerlendiren sitemiz "arkadaş arıyorum" diyen tüm üyelerin beklentileri gözetiyor. Sitemizdeki pek çok özellik kullanıcılarımızın bize gönderdiği öneriler sonucunda hayata geçiriliyor.

Sitemize üye olduktan sonra siz de istek ve beklentilerinizi bize yazabilir, değerli fikirlerinizle bize katkıda bulunabilirsiniz.

Arkadaşlık Sitesi Profil Fotoğrafı Seçme

Profil fotoğrafı seçerken kameraya baktığınız görseller her zaman daha iyi sonuç verir. Bunun nedeni bu tarz fotoğrafların potansiyel eşinizle göz kontağı kurmanızı sağlamasıdır. OkCupid adlı online arkadaşlık sitesinin yaptığı bir araştırmada göre profil fotoğrafında kameraya bakan kişiler, diğerlerine kıyasla daha çok ilgi çektiği gözlenmiş. Göz kontağının kişiyi daha hatırlanır kılması da bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek.

Fotoğraflar Kişiliğinizi Yansıtsın

Hesabınıza sadece güzel çıktığınız selfieler yüklemekle yetinmeyin, kişiliğinizi ve nasıl bir insan olduğunuzu gösterecek farklı görseller de koymayı ihmal etmeyim. Arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte olduğunuzu gösteren veya hobilerinizi yansıtan fotoğraflar koyabilirsiniz örneğin. Bütün bunlar potansiyel eş adaylarının sizi daha iyi anlamasını sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın