Yeni Dizi Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Yeni Dizi ve Konusu

Gold Film bu sezon Siyah İnci, Sevda’nın Bahçesi ve Rüya’dan sonra yeni bir dizinin daha hazırlıklarına başladı. Bu sezon ki dizileri erken final yapan Gold Film’den ”Erkenci Kuş” adlı iddialı bir proje geliyor.

Erkenci Kuş Yeni Dizi trseslisohbet
Erkenci Kuş Yeni Dizi trseslisohbet

Meriç Acemi‘nin genel hikayesini oluşturduğu dizinin senaryosunu Ayşe Kutlu kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor. Gold Film’in Star TV için çektiği iddialı yeni dizisi ”Erkenci Kuş” ilk bölümü ile 26 Haziran Salı akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek.

Erkenci Kuş Dizi Konusu

Dizide olaylar çocuk yaşlardan beridir sabahın erken saatlerinde nefes darlığı çeken Sanem’in babası Nihat’ın yerine kendilerine ait bir bakkal dükkanını açmasıyla hikaye başlayacak. Sanem’in ablası Lale çok deli dolu neşeli bir genç kızdır e Kontes adından bir dergide çalışmaktadır. Kontes’te eleman arandığını öğrenen Sanem’de hemen iş başvurusunda bulunur ve dizideki asıl olaylar sonrasından başlayacaktır.

Derginin patronu Aziz Bey’in Can ve emre isimlerinde iki oğlu vardır. Başvurusu kabul edilen Sanem dergide işlerin pek iyi gitmediğini fark eder. Patronun oğullarından Can ile tesadüfen yakınlaşan Sanem olayların seyrini değiştirecektir. Can şehir hayatından hoşlanmayan daha çok doğayı ve spor yapmayı seven mütevazi biridir.

Yeni Dizi Erkenci Kuş 1. Bölüm Tv de

erkenci kuş dizi, dizi izle, dizi konusu, erkencikuş, yeni dizi, izle dizi, erkenci kuş dizi konusu

Bir Cevap Yazın